حریم خصوصی

سیاست های حریم شخصی:

این متن جهت ارائه توضیحاتی درباره سایست های حفظ حریم شخصی فروشگاه رویال چرم ایجاد شده است. فروشگاه رویال چرم به کاربران خود اطمینان می دهد که اطلاعات شخصی آنها تنها به منظور ارسال محصول و بهبود خدمات رسانی به آنها مورد بهره گیری قرار می گیرد.

اطلاعات دریافتی:

شما عزیزان برای مشاهده محصولات، بلاگ ها، ویدئو ها، مقایسه محصولات و به اشتراک گذاشتن اطلاعات نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید، اما برای ثبت نظر در محصولات یا بلاگ ها، خرید و پیگیری سفارش نیاز به ثبت حساب کاربری وجود دارد. کاربران فروشگاه رویال چرم اطلاعات زیر را مستقیما در اختیار رویال قرار می دهند:

  • آدرس پست الگترونیک یا شماره تلفن همراه برای ثبت حساب کاربری
  • گذرواژه (این گذرواژه به صورت کد شده در بانک اطلاعاتی فروشگاه ذخیره می گردد)
  • اطلاعات مربوط به آدرس و کد پستی جهت دریافت مرسوله
  • نظرات ثبت شده در مورد محصولات و …
  • اطلاعات مربوط به سفارشات

کوکی:

فروشگاه رویال چرم با استفاده از کوکی ها و فناوری های مشابه، اطلاعات مربوط به فرآیند استفاده شما از رویال چرم را جمع آوری می کند. در صورت استفاده از خدمات ما، سرورهای ما به صورت خودکار برخی اطلاعات فایل گزارش ها، شامل درخواست وب، آدرس آی پی، نوع موروگر، صفحات و آدرس های ارجاع دهنده یا خارج کننده، تعداد کلیک ها و نوع تعامل شما با پیوند های درون سرویس، نوع سیستم عامل، نوع وسیله و سایر اطلاعات مشابه را جمع آوری و ثبت می نماید.

این اطلاعات در ارائه خدمات بهتر و بهینه تر به شما به کار گرفته می شوند.

اشتراک گذاری اطلاعات:

اطلاعات تماس شما، مانند شماره تلفن و آدرس ایمیل در هیچ بخشی از رویال چرم برای سایر کاربران به نمایش گذاشته نمی شوند.

امنیت:

اطلاعات کاربران در سرورهای داخل کشور نگهداری می شوند و لذا کاربران می توانند از عدم دسترسی خارجی به اطلاعات خود اطمینان داشته باشند.

اطلاع رسانی از تغییرات:

اگر زمانی تصمیم بر آن شد که سیاست های حفظ حریم خصوصی جیوری را تغییر دهیم آن تغییرات را بر روی صفحه به روز رسانی قرار می دهیم که کاربرانمان همواره از اطلاعات جمع آوری شده، نحوه استفاده و شرایط افشای آن آگاه باشند.

با تشکر، فروشگاه رویال چرم